Strona główna Intrastat Usługi internetowe Przetwarzanie danych Kontakt

Intrastat

Nasz oferta

Szanowni Państwo!
Proponujemy Państwu nasze usługi w zakresie wystawiania deklaracji Intrastat w nabyciu i dostawie wewnątrzwspólnotowej, a także faktur wewnętrznych i kwartalnych deklaracji podsumowujących VAT-UE.
Oświadczamy, że jako firma INFOTECH spełniamy wszystkie wymagane prawem warunki do prowadzenia ww. działalności potwierdzone przez Izbę Celną w Katowicach.
Gwarantujemy Państwu wysoki poziom obsługi oparty na wieloletnim doświadczeniu, terminowość i przystępne ceny (uzgadniane indywidualnie).
Na życzenie spisujemy stosowne umowy i obustronne zobowiązania. Wystawiamy faktury VAT.

Zapraszamy do współpracy na konkurencyjnych warunkach!
Pytania prosimy zadawać na adres e-mail: infotech@onet.pl lub na numer telefonu: 692 410 468.

Szczegóły współpracy

Przed rozpoczęciem współpracy musicie Państwo jednorazowo wystawić upoważnienie na naszą firmę (najlepiej od razu na czas nieokreślony - zaznaczając "stały" lub skreślając "okresowy, do dnia ..."). Upoważnienie musi posiadać pieczątkę i czytelny podpis osoby zobowiązanej lub upoważnionej do jej reprezentowania.

Jeżeli konieczna byłaby obustronna umowa, to jej przykład znajduje się tutaj (doc).

Po wypełnieniu prosimy o przesłanie dokumentów (co najmniej upoważnienie, które jest prawnym warunkiem wystawiania deklaracji Intrastat) na poniższy adres:

INFOTECH Andrzej Mazanowski
ul. Moniuszki 18/2a
43-300 Bielsko-Biała

Na ten sam adres należy co miesiąc przesyłać faktury bądź ich zestawienia w postaci tradycyjnej (papierowej). Dokumenty w postaci elektronicznej (preferowana) prosimy wysyłać na adres e-mail: infotech@onet.pl. Wysyłka dokumentów powinna odbywać jak najszybciej po zakończeniu miesiąca - maksymalnie do 7-go dnia miesiąca następnego (liczy się data otrzymania dokumentów).

Formularz upoważnienia (pdf) do ściągnięcia.